| Nazwa marki: | Honghai Glass |
| Numer modelu: | 0113Z |
| MOQ: | 80 |
| Czas dostawy: | 30-45 dni |
| Warunki płatności: | 30% depozytu przed produkcją, 70% salda przed wysyłką |
| Produkt | Szklana waza |
| Wysokość | 325 mm |
| Średnica ustna | 76 mm |
| Maksymalna średnica | 230 mm |
| Waga | 1700 g |
| Styl | Nowoczesne |
| Użycie | Dekoracja wnętrz |
| Sezon | Cały sezon |
| Cechy | Środowiskowe |
| Opcje dekoracji | Grawerowanie/malarstwo/drukowanie dekalistyczne/embozowanie |
| Port | Tianjin |
| OEM/ODM | Przystępne. |