| Nazwa marki: | Honghai Glass |
| Numer modelu: | 0112Z |
| MOQ: | 80 |
| Czas dostawy: | 30-45 dni |
| Warunki płatności: | 30% depozytu przed produkcją, 70% salda przed wysyłką |
| Nazwa produktu | Szklany wazon |
|---|---|
| Marka i model | Honghai Glass 0112Z |
| Materiał | Szkło kryształowe bezołowiowe |
| Średnica dna | 115 mm |
| Zewnętrzna średnica otworu | 107 mm |
| Maksymalna średnica | 160 mm |
| Styl projektowania | Tradycyjny, prosty |
| Funkcja | Wazon stołowy |
| Certyfikacja | Certyfikat SGS |
| Pochodzenie | Chiny |
| Minimalna ilość zamówienia | 50 sztuk |
|---|---|
| Miesięczna zdolność dostawcza | 50 000 sztuk |
| Czas dostawy | 30-45 dni |
| Warunki płatności | 30% zaliczki przed produkcją, 70% salda przed wysyłką |
| Opakowanie | Dostępne standardowe kartony lub opakowania zaprojektowane na zamówienie |