| Επωνυμία Μάρκας: | Honghai Glass |
| Αριθμός μοντέλου: | 0113Ζ |
| MOQ: | 80 |
| Χρόνος Παράδοσης: | 30-45 ημέρες |
| Όροι πληρωμής: | 30% Κατάθεση πριν από την παραγωγή, 70% Υπόλοιπο πριν από την αποστολή |
| Προϊόν | Γυάλινο Βάζο |
| Ύψος | 325mm |
| Εξωτερική Διάμετρος Στόματος | 76mm |
| Μέγιστη Διάμετρος | 230mm |
| Βάρος | 1700g |
| Στυλ | Μοντέρνο |
| Χρήση | Εσωτερική Διακόσμηση |
| Εποχή | Όλο το Έτος |
| Χαρακτηριστικό | Οικολογικό |
| Επιλογές Διακόσμησης | Χάραξη/Ζωγραφική/Εκτύπωση Αυτοκόλλητου/Ανάγλυφο |
| Λιμάνι | Tianjin |
| OEM/ODM | Αποδεκτό |