| Merknaam: | Honghai Glass |
| Modelnummer: | 0113Z |
| MOQ: | 80 |
| Levertijd: | 30-45 dagen |
| Betalingsvoorwaarden: | 30% aanbetaling vóór productie, 70% saldo vóór verzending |
| Product | Glazen Vaas |
| Hoogte | 325mm |
| Buiten Diameter Mond | 76mm |
| Maximale Diameter | 230mm |
| Gewicht | 1700g |
| Stijl | Modern |
| Gebruik | Binnendecoratie |
| Seizoen | Alle Seizoenen |
| Functie | Eco-vriendelijk |
| Decoratie Opties | Gegraveerd/Schilderen/Decal Printen/Embossing |
| Haven | Tianjin |
| OEM/ODM | Accepteerbaar |