| Marka Adı: | Honghai Glass |
| Model Numarası: | 0113Z |
| Adedi: | 80 |
| Teslimat süresi: | 8.000 saat |
| Ödeme Koşulları: | Üretim Öncesi% 30 Mevduat, Nakliye Öncesi% 70 Denge |
| Ürün | Cam vazo |
| Yükseklik | 325mm |
| Ağızın dış çapı | 76 mm |
| En fazla çapı | 230 mm |
| Ağırlık | 1700 g |
| Tarzı | Modern |
| Kullanımı | Dahili Dekorasyon |
| Mevsim | Tüm Sezon |
| Özellik | Çevre dostu |
| Dekorasyon Seçenekleri | Çizilmiş/Boyanmış/Decal Baskı/Embossing |
| Liman | Tianjin |
| OEM/ODM | Kabul edilebilir. |