| Nazwa marki: | Honghai Glass |
| Numer modelu: | 0112Z |
| MOQ: | 80 |
| Czas dostawy: | 30-45 dni |
| Warunki płatności: | 30% depozytu przed produkcją, 70% salda przed wysyłką |
Ręcznie wykonany szklany wazon z maksymalną średnicą 160 mm i ekologicznym designem do eleganckiej dekoracji stołu
| Opcje kolorystyczne | Przezroczysty, Niebieski lub Niestandardowy |
|---|---|
| Styl projektu | Tradycyjny, Prosty |
| Materiał | Bezołowiowe szkło kryształowe |
| Wysokość | 220 mm |
| Waga | 900 g |
| Funkcja | Wazon stołowy |
| Cechy | Ekologiczny, Trwały |
| Maksymalna średnica | 160 mm |
| Średnica zewnętrzna otworu | 107 mm |
| Rzemiosło | Ręcznie wykonane |
![]()
![]()
![]()
![]()