| Marka Adı: | Honghai Glass |
| Model Numarası: | 0114Z |
| Adedi: | 80 |
| Teslimat süresi: | 8.000 saat |
| Ödeme Koşulları: | Üretim Öncesi% 30 Mevduat, Nakliye Öncesi% 70 Denge |
255mm Yükseklik ve 183mm Maksimum Çap ile Zarif Çiçek Düzenlemeleri İçin Çevre Dostu Cam Vazo
| Yükseklik | 255mm |
| Ağız Dış Çapı | 183mm |
| Taban Çapı | 80mm |
| Maksimum Çap | 183mm |
| Ağırlık | 1200g |
| Kullanım | İç Dekorasyon |
| Etkinlikler | Günlük Hayat, Düğün, Parti |
| OEM/ODM | Kabul Edilebilir |
| Liman | Tianjin |
| Paketleme | Standart Karton veya Özelleştirilmiş |