| Επωνυμία Μάρκας: | Honghai Glass |
| Αριθμός μοντέλου: | 0114Ζ |
| MOQ: | 80 |
| Χρόνος Παράδοσης: | 30-45 ημέρες |
| Όροι πληρωμής: | 30% Κατάθεση πριν από την παραγωγή, 70% Υπόλοιπο πριν από την αποστολή |
Οικολογικό Γυάλινο Βάζο με Ύψος 255mm και Μέγιστη Διάμετρο 183mm για Κομψές Ανθοσυνθέσεις
| Ύψος | 255mm |
| Εξωτερική Διάμετρος Ανοίγματος | 183mm |
| Διάμετρος Βάσης | 80mm |
| Μέγιστη Διάμετρος | 183mm |
| Βάρος | 1200g |
| Χρήση | Εσωτερική Διακόσμηση |
| Περιστάσεις | Καθημερινή Ζωή, Γάμος, Πάρτι |
| OEM/ODM | Αποδεκτό |
| Λιμάνι | Τιαντζίν |
| Συσκευασία | Τυπικό Κουτί ή Προσαρμοσμένο |