| Merknaam: | Honghai Glass |
| Modelnummer: | 0114Z |
| MOQ: | 80 |
| Levertijd: | 30-45 dagen |
| Betalingsvoorwaarden: | 30% aanbetaling vóór productie, 70% saldo vóór verzending |
Eco-vriendelijke glazen vaas met een hoogte van 255 mm en een maximale diameter van 183 mm voor elegante bloemstukken
| Hoogte | 255 mm |
| Buitenste monddiameter | 183 mm |
| Bodemdiameter | 80 mm |
| Maximale diameter | 183 mm |
| Gewicht | 1200 g |
| Gebruik | Binnendecoratie |
| Gelegenheden | Dagelijks leven, Bruiloft, Feest |
| OEM/ODM | Accepteerbaar |
| Haven | Tianjin |
| Verpakking | Standaard karton of op maat gemaakt |