| Marka Adı: | Honghai Glass |
| Model Numarası: | 0112Z |
| Adedi: | 80 |
| Teslimat süresi: | 8.000 saat |
| Ödeme Koşulları: | Üretim Öncesi% 30 Mevduat, Nakliye Öncesi% 70 Denge |
| Ürün Adı | Cam Vazo |
|---|---|
| Marka ve Model | Honghai Cam 0112Z |
| Malzeme | Kurşunsuz Kristal Cam |
| Alt Çap | 115mm |
| Ağız Dış Çapı | 107mm |
| Maksimum Çap | 160mm |
| Tasarım Stili | Geleneksel, Sade |
| İşlev | Masa Vazo |
| Sertifikasyon | SGS Sertifikalı |
| Menşei | Çin |
| Minimum Sipariş Miktarı | 50 adet |
|---|---|
| Aylık Tedarik Kapasitesi | 50.000 adet |
| Teslimat Süresi | 30-45 gün |
| Ödeme Koşulları | Üretim öncesi %30 depozito, sevkiyat öncesi %70 bakiye |
| Paketleme | Standart kartonlardan özel tasarlanmış ambalajlara kadar mevcuttur |