| Nazwa marki: | Honghai Glass |
| Numer modelu: | 0113Z |
| MOQ: | 80 |
| Czas dostawy: | 30-45 dni |
| Warunki płatności: | 30% depozytu przed produkcją, 70% salda przed wysyłką |
| Nazwa produktu | Szklany wazon |
|---|---|
| Maksymalna średnica | 230 mm |
| Wysokość | 325 mm |
| Zewnętrzna średnica otworu | 76 mm |
| Średnica podstawy | 75 mm |
| Waga | 1700 g |
| Opcje kolorystyczne | Przezroczysty lub niestandardowy |
| Opcje dekoracji | Grawerowanie, malowanie, druk naklejek, tłoczenie |
| Port wysyłkowy | Tianjin |