| Merknaam: | Honghai Glass |
| Modelnummer: | 0113Z |
| MOQ: | 80 |
| Levertijd: | 30-45 dagen |
| Betalingsvoorwaarden: | 30% aanbetaling vóór productie, 70% saldo vóór verzending |
| Productnaam | Glazen vaas |
|---|---|
| Maximale diameter | 230 mm |
| Hoogte | 325 mm |
| Buitendiameter opening | 76 mm |
| Bodemdiameter | 75 mm |
| Gewicht | 1700 g |
| Kleuropties | Transparant of op maat |
| Decoratieopties | Graveren, Schilderen, Decal Printing, Embossing |
| Verzendhaven | Tianjin |