| Nazwa marki: | Honghai Glass |
| Numer modelu: | 0111Z |
| MOQ: | 80 |
| Czas dostawy: | 20-45 dni |
| Warunki płatności: | T/T |
| Materiał | Szkło wysokiej jakości |
| Styl projektowania | Klasyczny |
| Cechy | Ekologiczne |
| Użycie | Dekoracja |
| Wysokość | 200 mm |
| Średnica ustna | 110 mm |
| Maksymalna średnica | 135 mm |
| Średnica dolna | 95 mm |
| Waga | 750 g |
| Rzemiosło | Ręcznie wykonane |
| Kolor | Niebieski lub na zamówienie |
| OEM/ODM | Przystępne. |