| Επωνυμία Μάρκας: | Honghai Glass |
| Αριθμός μοντέλου: | 0112Ζ |
| MOQ: | 80 |
| Χρόνος Παράδοσης: | 30-45 ημέρες |
| Όροι πληρωμής: | 30% Κατάθεση πριν από την παραγωγή, 70% Υπόλοιπο πριν από την αποστολή |
| Όνομα Προϊόντος | Γυάλινο Βάζο |
|---|---|
| Μάρκα & Μοντέλο | Honghai Glass 0112Z |
| Υλικό | Κρύσταλλο χωρίς Μόλυβδο |
| Διάμετρος Βάσης | 115mm |
| Εξωτερική Διάμετρος Ανοίγματος | 107mm |
| Μέγιστη Διάμετρος | 160mm |
| Στυλ Σχεδίασης | Παραδοσιακό, Απλό |
| Λειτουργία | Βάζο για Τραπέζι |
| Πιστοποίηση | Πιστοποιημένο SGS |
| Προέλευση | Κίνα |
| Ελάχιστη Ποσότητα Παραγγελίας | 50 τεμάχια |
|---|---|
| Μηνιαία Δυνατότητα Παράδοσης | 50.000 τεμάχια |
| Χρόνος Παράδοσης | 30-45 ημέρες |
| Όροι Πληρωμής | 30% προκαταβολή πριν την παραγωγή, 70% υπόλοιπο πριν την αποστολή |
| Συσκευασία | Διαθέσιμα από τυπικά χαρτοκιβώτια έως προσαρμοσμένη συσκευασία |