| Merknaam: | Honghai Glass |
| Modelnummer: | 0112Z |
| MOQ: | 80 |
| Levertijd: | 30-45 dagen |
| Betalingsvoorwaarden: | 30% aanbetaling vóór productie, 70% saldo vóór verzending |
Handgemaakte glazen vaas met een maximale diameter van 160 mm en een milieuvriendelijk ontwerp voor een elegante tafeldekor
| Kleurenopties | Doorzichtig, blauw of aangepast |
|---|---|
| Ontwerpstijl | Traditioneel, eenvoudig |
| Materiaal | Bleivrij kristalglas |
| Hoogte | 220 mm |
| Gewicht | 900 g |
| Functie | Tafelvase |
| Kenmerken | Milieuvriendelijk, duurzaam |
| Maximale diameter | 160 mm |
| Buitentijder van de mond | 107 mm |
| Handwerk | Handgemaakt |
![]()
![]()
![]()
![]()