| Nazwa marki: | Honghai Glass |
| Numer modelu: | 0108Z |
| MOQ: | 80 |
| Czas dostawy: | 30-45 dni |
| Warunki płatności: | 30% depozytu przed produkcją, 70% salda przed wysyłką |
| Nazwa produktu | Szklana waza |
| Marka i model | Honghai Glass 0108Z |
| Maksymalna średnica | 165 mm |
| Średnica dolna | 75 mm |
| Wysokość | 245 mm |
| Średnica ustna | 105 mm |
| Materiał | Szkło krystaliczne bez ołowiu |
| Funkcja | Waza stołowa, waza podłogowa |
| Produkcja pochodzenia | Chiny |
| OEM/ODM | Przystępne. |
| Minimalna ilość zamówienia | 2 sztuki |
| Miesięczna zdolność dostawcza | 50, 000 sztuk |
| Czas dostawy | 30-45 dni po potwierdzeniu zamówienia |
| Warunki płatności | 30% depozytu przed produkcją, 70% salda przed wysyłką |
| Opakowanie | Kartony standardowe lub opakowania specjalnie zaprojektowane |