| Merknaam: | Honghai Glass |
| Modelnummer: | 0108Z |
| MOQ: | 80 |
| Levertijd: | 30-45 dagen |
| Betalingsvoorwaarden: | 30% aanbetaling vóór productie, 70% saldo vóór verzending |
| Productnaam | Glazen vaas |
| Merk & Model | Honghai Glass 0108Z |
| Maximale diameter | 165 mm |
| Bodemdiameter | 75 mm |
| Hoogte | 245 mm |
| Mond buitendiameter | 105 mm |
| Materiaal | Loodvrij kristalglas |
| Functie | Tafelvaas, vloer vaas |
| Productieoorsprong | China |
| OEM/ODM | Accepteerbaar |
| Minimale bestelhoeveelheid | 2 stuks |
| Maandelijkse leveringscapaciteit | 50.000 stuks |
| Levertijd | 30-45 dagen na orderbevestiging |
| Betalingsvoorwaarden | 30% aanbetaling voor productie, 70% saldo voor verzending |
| Verpakking | Standaard kartonnen of op maat ontworpen verpakking |