| Marka Adı: | Honghai Glass |
| Model Numarası: | 0108Z |
| Adedi: | 80 |
| Teslimat süresi: | 8.000 saat |
| Ödeme Koşulları: | Üretim Öncesi% 30 Mevduat, Nakliye Öncesi% 70 Denge |
| Ürün Adı | Cam Vazo |
| Marka ve Model | Honghai Glass 0108Z |
| Maksimum Çap | 165mm |
| Alt Çap | 75mm |
| Yükseklik | 245mm |
| Ağız Dış Çapı | 105mm |
| Malzeme | Kurşunsuz Kristal Cam |
| İşlev | Masa Üstü Vazo, Yer Vazosu |
| Üretim Yeri | Çin |
| OEM/ODM | Kabul Edilebilir |
| Minimum Sipariş Miktarı | 2 adet |
| Aylık Tedarik Kapasitesi | 50.000 adet |
| Teslim Süresi | Sipariş onayından sonra 30-45 gün |
| Ödeme Koşulları | Üretim öncesi %30 depozito, sevkiyat öncesi %70 bakiye |
| Paketleme | Standart kartonlar veya özel tasarlanmış ambalajlar |