| Nazwa marki: | Honghai Glass |
| Numer modelu: | 0106Z |
| MOQ: | 80 |
| Czas dostawy: | 30-45 dni |
| Warunki płatności: | 30% depozytu przed produkcją, 70% salda przed wysyłką |
| Nazwa Produktu | Szklany Wazon na Kwiaty |
|---|---|
| Numer Modelu | 0106Z |
| Marka | Honghai Glass |
| Wysokość | 225mm |
| Waga | 1300g |
| Maksymalna Średnica | 150mm |
| Średnica Zewnętrzna Szyjki | 105mm |
| Średnica Dna | 120mm |
| Materiał | Bezołowiowe Szkło Kryształowe |
| Proces | Ręczne wykonanie |
| Certyfikacja | SGS |
| Minimalna Ilość Zamówienia | 2 sztuki |
|---|---|
| Miesięczna Zdolność Produkcyjna | 50 000 sztuk |
| Czas Dostawy | 30-45 dni |
| Opakowanie | Standardowe kartony lub opakowania niestandardowe |
| Warunki Płatności | 30% zaliczki, 70% salda przed wysyłką |
| Pochodzenie | Chiny |