| Marka Adı: | Honghai Glass |
| Model Numarası: | 0106Z |
| Adedi: | 80 |
| Teslimat süresi: | 8.000 saat |
| Ödeme Koşulları: | Üretim Öncesi% 30 Mevduat, Nakliye Öncesi% 70 Denge |
| Ürün Adı | Çiçek Cam Vazo |
|---|---|
| Model Numarası | 0106Z |
| Marka | Honghai Glass |
| Yükseklik | 225mm |
| Ağırlık | 1300g |
| Maksimum Çap | 150mm |
| Ağız Dış Çapı | 105mm |
| Taban Çapı | 120mm |
| Malzeme | Kurşunsuz Kristal Cam |
| İşlem | El Yapımı |
| Sertifikasyon | SGS |
| Minimum Sipariş Miktarı | 2 adet |
|---|---|
| Aylık Tedarik Kapasitesi | 50.000 adet |
| Teslimat Süresi | 30-45 gün |
| Paketleme | Standart kartonlar veya özel paketleme |
| Ödeme Koşulları | %30 depozito, %70 bakiye sevkiyat öncesi |
| Menşei | Çin |