| Merknaam: | Honghai Glass |
| Modelnummer: | 0106Z |
| MOQ: | 80 |
| Levertijd: | 30-45 dagen |
| Betalingsvoorwaarden: | 30% aanbetaling vóór productie, 70% saldo vóór verzending |
| Productnaam | Vase van bloemenglas |
|---|---|
| Modelnummer | 0106Z |
| Merken | Honghai glas |
| Hoogte | 225 mm |
| Gewicht | 1300 g |
| Maximale diameter | 150 mm |
| Buitentijder van de mond | 105 mm |
| Onderdameter | 120 mm |
| Materiaal | Bleivrij kristalglas |
| Proces | Handgemaakt |
| Certificering | SGS |
| Minimale bestelhoeveelheid | 2 stuks |
|---|---|
| Maandelijkse aanvoercapaciteit | 50, 000 stuks |
| Leveringstermijn | 30-45 dagen |
| Verpakking | Standaard kartonnen of op maat gemaakte verpakkingen |
| Betalingsvoorwaarden | 30% aanbetaling, 70% saldo voor verzending |
| Oorsprong | China |