| Merknaam: | Honghai Glass |
| Modelnummer: | 0111Z |
| MOQ: | 80 |
| Levertijd: | 20-45 dagen |
| Betalingsvoorwaarden: | T/T |
| Materiaal | Premium glas |
| Ontwerpstijl | Klassiek |
| Functie | Milieuvriendelijk |
| Gebruik | Decoratie |
| Hoogte | 200 mm |
| Mond Buitendiameter | 110 mm |
| Maximale Diameter | 135 mm |
| Bodemdiameter | 95 mm |
| Gewicht | 750 g |
| Ambacht | Handgemaakt |
| Kleur | Blauw of aangepast |
| OEM/ODM | Accepteerbaar |