| Nazwa marki: | Honghai Glass |
| Numer modelu: | 0108Z |
| MOQ: | 80 |
| Czas dostawy: | 30-45 dni |
| Warunki płatności: | 30% depozytu przed produkcją, 70% salda przed wysyłką |
| Nazwa produktu | Szklana waza |
| Rzemiosło | Ręcznie wykonane |
| Materiał | Szkło krystaliczne bez ołowiu |
| Średnica ustna | 105 mm |
| Średnica dolna | 75 mm |
| Maksymalna średnica | 165 mm |
| Funkcja | Waza stołowa, waza podłogowa |
| Styl projektowania | Tradycyjne |
| Pochodzenie | W Chinach |
| Zastosowanie | Dekoracja codziennego życia |