| Merknaam: | Honghai Glass |
| Modelnummer: | 0108Z |
| MOQ: | 80 |
| Levertijd: | 30-45 dagen |
| Betalingsvoorwaarden: | 30% aanbetaling vóór productie, 70% saldo vóór verzending |
| Productnaam | Glazen Vaas |
| Ambacht | Handgemaakt |
| Materiaal | Loodvrij Kristalglas |
| Buiten Diameter Mond | 105 mm |
| Bodemdiameter | 75 mm |
| Maximale Diameter | 165 mm |
| Functie | Tafelvaas, Vloervaas |
| Ontwerpstijl | Traditioneel |
| Herkomst | Gemaakt in China |
| Toepassing | Dagelijkse Decoratie |