| Marka Adı: | Honghai Glass |
| Model Numarası: | 0108Z |
| Adedi: | 80 |
| Teslimat süresi: | 8.000 saat |
| Ödeme Koşulları: | Üretim Öncesi% 30 Mevduat, Nakliye Öncesi% 70 Denge |
| Ürün Adı | Cam Vazo |
| Üretim | El Yapımı |
| Malzeme | Kurşunsuz Kristal Cam |
| Ağız Dış Çapı | 105mm |
| Taban Çapı | 75mm |
| Maksimum Çap | 165mm |
| İşlev | Masa Üstü Vazo, Yer Vazosu |
| Tasarım Stili | Geleneksel |
| Menşei | Çin'de Üretilmiştir |
| Uygulama | Günlük Yaşam Dekorasyonu |