| Marka Adı: | Honghai Glass |
| Model Numarası: | 0108Z |
| Adedi: | 80 |
| Teslimat süresi: | 8.000 saat |
| Ödeme Koşulları: | Üretim Öncesi% 30 Mevduat, Nakliye Öncesi% 70 Denge |
| Ürün Adı | Cam Vazo |
| Marka ve Model | Honghai Cam 0108Z |
| Malzeme | Kurşunsuz Kristal Cam |
| Maksimum Çap | 165 mm |
| Yükseklik | 245 mm |
| Alt Çap | 75 mm |
| Ağırlık | 900 gr |
| Menşei | Çin Malı |
| Sertifikasyon | SGS Sertifikalı |
| Minimum Sipariş Miktarı | 2 adet |
| Aylık Tedarik Kapasitesi | 50.000 adet |
| OEM/ODM Hizmetleri | Mevcut |
| Paketleme Seçenekleri | Standart kartonlardan özel tasarlanmış kutulara kadar |
| Teslimat Süresi | Sipariş onayından sonra 30-45 gün |
| Ödeme Koşulları | Üretim öncesi %30 depozito, sevkiyat öncesi %70 bakiye |