| Merknaam: | Honghai Glass |
| Modelnummer: | 0108Z |
| MOQ: | 80 |
| Levertijd: | 30-45 dagen |
| Betalingsvoorwaarden: | 30% aanbetaling vóór productie, 70% saldo vóór verzending |
| Productnaam | Glasvaas |
| Merk en model | Honghai glas 0108Z |
| Materiaal | Bleivrij kristalglas |
| Maximale diameter | 165 mm |
| Hoogte | 245 mm |
| Onderdameter | 75 mm |
| Gewicht | 900 g |
| Oorsprong | Made in China |
| Certificering | SGS-gecertificeerd |
| Minimale bestelhoeveelheid | 2 stuks |
| Maandelijkse aanvoercapaciteit | 50, 000 stuks |
| OEM/ODM-diensten | Beschikbaar |
| Verpakkingsopties | Standaardkartonnen tot op maat ontworpen dozen |
| Leveringstermijn | 30-45 dagen na orderbevestiging |
| Betalingsvoorwaarden | 30% aanbetaling vóór productie, 70% saldo vóór verzending |