| Nazwa marki: | Honghai Glass |
| Numer modelu: | 0106Z |
| MOQ: | 80 |
| Czas dostawy: | 30-45 dni |
| Warunki płatności: | 30% depozytu przed produkcją, 70% salda przed wysyłką |
| Nazwa produktu | Szklany wazon na kwiaty |
|---|---|
| Materiał | Bezołowiowe szkło kryształowe |
| Styl projektowania | Tradycyjny |
| Wysokość | 225 mm |
| Maksymalna średnica | 150 mm |
| Średnica podstawy | 120 mm |
| Średnica zewnętrzna otworu | 105 mm |
| Waga | 1300 g |
| Marka | Honghai Glass |
| Numer modelu | 0106Z |
| Certyfikacja | Certyfikat SGS |