| Merknaam: | Honghai Glass |
| Modelnummer: | 0106Z |
| MOQ: | 80 |
| Levertijd: | 30-45 dagen |
| Betalingsvoorwaarden: | 30% aanbetaling vóór productie, 70% saldo vóór verzending |
| Productnaam | Glazen Bloemenvaas |
|---|---|
| Materiaal | Loodvrij Kristalglas |
| Ontwerpstijl | Traditioneel |
| Hoogte | 225mm |
| Maximale Diameter | 150mm |
| Bodemdiameter | 120mm |
| Mond Buitendiameter | 105mm |
| Gewicht | 1300g |
| Merk | Honghai Glass |
| Modelnummer | 0106Z |
| Certificering | SGS Gecertificeerd |