| Marka Adı: | Honghai Glass |
| Model Numarası: | 0114Z |
| Adedi: | 80 |
| Teslimat süresi: | 8.000 saat |
| Ödeme Koşulları: | Üretim Öncesi% 30 Mevduat, Nakliye Öncesi% 70 Denge |
| Görev | Masa vazoları |
| En fazla çapı | 183 mm |
| Yükseklik | 255 mm |
| Alt çapı | 80 mm |
| Ağırlık | 1200 g |
| Malzeme | Üst düzey cam |
| Özellik | Çevre dostu |
| Kullanımı | Dahili Dekorasyon |
| OEM/ODM | Kabul edilebilir. |
| Örnekler | Kullanılabilir |
| Liman | Tianjin |