| Marka Adı: | Honghai Glass |
| Model Numarası: | 0109Z |
| Adedi: | 80 |
| Teslimat süresi: | 8.000 saat |
| Ödeme Koşulları: | Üretim Öncesi% 30 Mevduat, Nakliye Öncesi% 70 Denge |
| Yükseklik | 360 mm |
| En fazla çapı | 125 mm |
| Alt çapı | 60 mm |
| Ağızın dış çapı | 75 mm |
| Ağırlık | 900 gram |
| Malzeme | Kurşunsuz Kristal Cam |
| El sanatı | El yapımı |
| Özellik | Çevre dostu |
| Kaynağı | Çin'de yapılmış. |
| Sertifikasyon | SGS Sertifikası |