| Merknaam: | Honghai Glass |
| Modelnummer: | 0109Z |
| MOQ: | 80 |
| Levertijd: | 30-45 dagen |
| Betalingsvoorwaarden: | 30% aanbetaling vóór productie, 70% saldo vóór verzending |
| Hoogte | 360 mm |
| Maximale diameter | 125 mm |
| Onderdameter | 60 mm |
| Buitentijder van de mond | 75 mm |
| Gewicht | 900 g |
| Materiaal | Bleivrij kristalglas |
| Handwerk | Handgemaakt |
| Kenmerken | Milieuvriendelijk |
| Oorsprong | Made in China |
| Certificering | SGS-gecertificeerd |