| Marka Adı: | Honghai Glass |
| Model Numarası: | 0104Z |
| Adedi: | 80 |
| Teslimat süresi: | 8.000 saat |
| Ödeme Koşulları: | Üretim Öncesi% 30 Mevduat, Nakliye Öncesi% 70 Denge |
| Model Numarası | 0104Z |
| Yükseklik | 305mm |
| En fazla çapı | 140 mm |
| Alt çapı | 85 mm |
| Ağızın dış çapı | 112 mm |
| Ağırlık | 1100 g |
| Tasarım Tarzı | Geleneksel |
| Özellikleri | Çevre dostu, dayanıklı, elle yapılmış |
| Kullanımı | Dahili Dekorasyon |
| Paketleme | Üflenmiş Kutusu/Renkli Kutusu/Hediye Kutusu veya Özel |