| Marka Adı: | Honghai Glass |
| Model Numarası: | 0110Z |
| Adedi: | 80 |
| Teslimat süresi: | 8.000 saat |
| Ödeme Koşulları: | Üretim Öncesi% 30 Mevduat, Nakliye Öncesi% 70 Denge |
| Ürün Adı | Cam vazo |
| Malzeme | Kurşunsuz Kristal Cam |
| En fazla çapı | 160 mm |
| Alt çapı | 100 mm |
| Yükseklik | 260 mm |
| Ağırlık | 1000 g |
| El sanatı | El yapımı |
| Kişiselleştirme | OEM/ODM Kabul edilebilir |