| Marka Adı: | Honghai Glass |
| Model Numarası: | 0108Z |
| Adedi: | 80 |
| Teslimat süresi: | 8.000 saat |
| Ödeme Koşulları: | Üretim Öncesi% 30 Mevduat, Nakliye Öncesi% 70 Denge |
| Ürün Adı | Cam Vazo |
| Malzeme | Kurşunsuz Kristal Cam |
| Bitiş | Özelleştirilmiş |
| Zanaat | El Yapımı |
| Menşei | Çin'de Üretilmiştir |
| Maksimum Çap | 165 mm |
| Ağız Dış Çapı | 105 mm |
| Taban Çapı | 75 mm |
| Ağırlık | 900 g |
| OEM/ODM | Kabul Edilebilir |
| Marka | Honghai Cam |
| Model Numarası | 0108Z |
| Sertifikasyon | SGS Sertifikalı |
| Minimum Sipariş Miktarı | 2 adet |
| Tedarik Yeteneği | Ayda 50.000 adet |
| Teslimat Süresi | 30-45 gün |
| Ödeme Koşulları | Üretim öncesi %30 depozito, sevkiyat öncesi %70 bakiye |
| Paketleme | Standart kartonlardan özel tasarlanmış ambalajlara kadar |