| Nazwa marki: | Honghai Glass |
| Numer modelu: | 0010J |
| MOQ: | 80 |
| Czas dostawy: | 30-45 dni |
| Warunki płatności: | 30% depozytu przed produkcją, 70% salda przed wysyłką |
| Średnica ustna | 60 mm |
| Wysokość | 250 mm |
| Waga | 1100 g |
| Technika produkcji | Ręcznie wykonana buziaka |
| Materiał | Szkło krystaliczne bez ołowiu |
| Marka i model | Szkło Honghai 0010J |