| Επωνυμία Μάρκας: | Honghai Glass |
| Αριθμός μοντέλου: | 0108Ζ |
| MOQ: | 80 |
| Χρόνος Παράδοσης: | 30-45 ημέρες |
| Όροι πληρωμής: | 30% Κατάθεση πριν από την παραγωγή, 70% Υπόλοιπο πριν από την αποστολή |
| Ύψος | 245mm |
| Κατασκευή | Χειροποίητο |
| Διάμετρος βάσης | 75mm |
| OEM/ODM | Αποδεκτό |
| Προέλευση | Κατασκευασμένο στην Κίνα |
| Λειτουργία | Βάζο για τραπέζι, Βάζο για πάτωμα |
| Βάρος | 900g |
| Φινίρισμα | Προσαρμοσμένο |
| Στυλ σχεδίασης | Παραδοσιακό |
| Εξωτερική διάμετρος ανοίγματος | 105mm |