| Merknaam: | Honghai Glass |
| Modelnummer: | 0108Z |
| MOQ: | 80 |
| Levertijd: | 30-45 dagen |
| Betalingsvoorwaarden: | 30% aanbetaling vóór productie, 70% saldo vóór verzending |
| Hoogte | 245 mm |
| Ambacht | Handgemaakt |
| Bodemdiameter | 75 mm |
| OEM/ODM | Accepteerbaar |
| Herkomst | Gemaakt in China |
| Functie | Tafelvaas, Vloervaas |
| Gewicht | 900 g |
| Afwerking | Aangepast |
| Ontwerpstijl | Traditioneel |
| Buitenmonddiameter | 105 mm |