| Επωνυμία Μάρκας: | Honghai Glass |
| Αριθμός μοντέλου: | 0104Ζ |
| MOQ: | 80 |
| Χρόνος Παράδοσης: | 30-45 ημέρες |
| Όροι πληρωμής: | 30% Κατάθεση πριν από την παραγωγή, 70% Υπόλοιπο πριν από την αποστολή |
| Όνομα προϊόντος | Γυάλινο Βάζο |
| Υλικό | Υψηλής ποιότητας κρυστάλλινο γυαλί χωρίς μόλυβδο |
| Ύψος | 305mm |
| Εξωτερική διάμετρος στόματος | 112mm |
| Μέγιστη διάμετρος | 140mm |
| Διάμετρος βάσης | 85mm |
| Βάρος | 1100g |
| Στυλ σχεδίασης | Παραδοσιακό |
| Διαθέσιμα χρώματα | Κόκκινο, Πράσινο, Κίτρινο ή Προσαρμοσμένο |
| Μάρκα | Honghai Glass |
| Αριθμός μοντέλου | 0104Z |
| Προέλευση | Κίνα |
| Πιστοποίηση | Πιστοποιημένο κατά SGS |
| Ελάχιστη ποσότητα παραγγελίας | 2 τεμάχια |
| Μηνιαία ικανότητα προμήθειας | 50.000 τεμάχια |
| Χρόνος παράδοσης | 30-45 ημέρες |
| Όροι πληρωμής | 30% προκαταβολή πριν την παραγωγή, 70% υπόλοιπο πριν την αποστολή |