| Merknaam: | Honghai Glass |
| Modelnummer: | 0104Z |
| MOQ: | 80 |
| Levertijd: | 30-45 dagen |
| Betalingsvoorwaarden: | 30% aanbetaling vóór productie, 70% saldo vóór verzending |
| Productnaam | Glazen Vaas |
| Materiaal | Premium Loodvrij Kristalglas |
| Hoogte | 305 mm |
| Mond Buitendiameter | 112 mm |
| Maximale Diameter | 140 mm |
| Bodemdiameter | 85 mm |
| Gewicht | 1100 g |
| Designstijl | Traditioneel |
| Beschikbare Kleuren | Rood, Groen, Geel of Aangepast |
| Merk | Honghai Glass |
| Modelnummer | 0104Z |
| Herkomst | China |
| Certificering | SGS Gecertificeerd |
| Minimale Bestelhoeveelheid | 2 stuks |
| Maandelijkse Leveringscapaciteit | 50.000 stuks |
| Levertijd | 30-45 dagen |
| Betalingsvoorwaarden | 30% aanbetaling voor productie, 70% saldo voor verzending |