| Merknaam: | Honghai Glass |
| Modelnummer: | 0112Z |
| MOQ: | 80 |
| Levertijd: | 30-45 dagen |
| Betalingsvoorwaarden: | 30% aanbetaling vóór productie, 70% saldo vóór verzending |
| Productnaam | Glasvaas |
| Kenmerken | Milieuvriendelijk, duurzaam |
| OEM/ODM | Acceptabel |
| Onderdameter | 115 mm |
| Kleurenopties | Doorzichtig, blauw of aangepast |
| Buitentijder van de mond | 107 mm |
| Gebruik | Interieurversiering |
| Maximale diameter | 160 mm |
| Afmaken. | Op maat |
| Hoogte | 220 mm |