| Marka Adı: | Honghai Glass |
| Model Numarası: | 0115Z |
| Adedi: | 80 |
| Teslimat süresi: | 8.000 saat |
| Ödeme Koşulları: | Üretim Öncesi% 30 Mevduat, Nakliye Öncesi% 70 Denge |
Modern kurşunsuz kristal cam vazo 75 mm dış çaplı ağız ve ev ve etkinlik dekorasyonu için özelleştirilebilir renk
| Ürün Adı | Cam vazo |
|---|---|
| Yükseklik | 220 mm |
| Ağızın dış çapı | 75 mm |
| Alt çapı | 80 mm |
| Ağırlık | 800 gram |
| Tasarım Tarzı | Modern |
| Renk Seçenekleri | Beyaz veya özel |
| Kaynağı | Çin'de yapılmış. |
| Asgari Sipariş miktarı | 50 adet |
|---|---|
| Aylık Tedarik Kapasitesi | 50,000 parça |
| Teslim Zamanı | Sipariş onayından sonra 30-45 gün |
| Ödeme Şartları | Üretim öncesi %30 teminat, nakliye öncesi %70 bakiye |
| Paketleme | Standart karton veya özel ambalaj seçenekleri mevcuttur |
| Liman | Tianjin |