| Marka Adı: | Honghai Glass |
| Model Numarası: | 0110Z |
| Adedi: | 80 |
| Teslimat süresi: | 8.000 saat |
| Ödeme Koşulları: | Üretim Öncesi% 30 Mevduat, Nakliye Öncesi% 70 Denge |
| Ürün Adı | Cam Vazo |
|---|---|
| Renk Seçenekleri | Şeffaf, Mavi veya Özelleştirilmiş |
| İşlev | Masa Üstü Vazo |
| Yükseklik | 260mm |
| İşçilik | El Yapımı |
| Ağırlık | 1000g |
| Ağız Dış Çapı | 150mm |
| Maksimum Çap | 160mm |
| Özelleştirme | OEM/ODM Hizmetleri Mevcut |
| Uygulama | Günlük Yaşam Dekorasyonu |