| Marka Adı: | Honghai Glass |
| Model Numarası: | 0010J |
| Adedi: | 80 |
| Teslimat süresi: | 8.000 saat |
| Ödeme Koşulları: | Üretim Öncesi% 30 Mevduat, Nakliye Öncesi% 70 Denge |
| Marka | Honghai Glass |
| Model Numarası | 0010J |
| Yükseklik | 250mm |
| Ağız Dış Çapı | 60mm |
| Ağırlık | 1100g |
| Sertifika | SGS Sertifikalı |
| Menşei | Çin |