| Επωνυμία Μάρκας: | Honghai Glass |
| Αριθμός μοντέλου: | 0010J |
| MOQ: | 80 |
| Χρόνος Παράδοσης: | 30-45 ημέρες |
| Όροι πληρωμής: | 30% Κατάθεση πριν από την παραγωγή, 70% Υπόλοιπο πριν από την αποστολή |
| Μάρκα | Honghai Glass |
| Αριθμός Μοντέλου | 0010J |
| Ύψος | 250mm |
| Εξωτερική Διάμετρος Στόματος | 60mm |
| Βάρος | 1100g |
| Πιστοποίηση | Πιστοποιημένο SGS |
| Προέλευση | Κίνα |