| Nazwa marki: | Honghai Glass |
| Numer modelu: | 0109Z |
| MOQ: | 80 |
| Czas dostawy: | 30-45 dni |
| Warunki płatności: | 30% depozytu przed produkcją, 70% salda przed wysyłką |
| Cechy | Specyfikacja |
|---|---|
| Wysokość | 360 mm |
| Maksymalna średnica | 125 mm |
| Materiał | Szkło krystaliczne bez ołowiu |
| Styl | Nowoczesne |
| Średnica ustna | 75 mm |
| Waga | 900 g |
| Pochodzenie | Wyroby w Chinach |
| Rzemiosło | Ręcznie wykonane |
| Minimalna ilość zamówienia | 2 sztuki |
| Miesięczna zdolność dostawcza | 50, 000 sztuk |
| Opcje opakowania | Kartony standardowe lub opakowania specjalnie zaprojektowane |
| Czas dostawy | 30-45 dni po potwierdzeniu zamówienia |
| Warunki płatności | 30% depozytu przed produkcją, 70% salda przed wysyłką |