| Merknaam: | Honghai Glass |
| Modelnummer: | 0109Z |
| MOQ: | 80 |
| Levertijd: | 30-45 dagen |
| Betalingsvoorwaarden: | 30% aanbetaling vóór productie, 70% saldo vóór verzending |
| Functie | Specificatie |
|---|---|
| Hoogte | 360 mm |
| Maximale diameter | 125 mm |
| Materiaal | Loodvrij kristalglas |
| Stijl | Modern |
| Mond buitendiameter | 75 mm |
| Gewicht | 900 g |
| Herkomst | Gemaakt in China |
| Ambacht | Handgemaakt |
| Minimale bestelhoeveelheid | 2 stuks |
| Maandelijkse leveringscapaciteit | 50.000 stuks |
| Verpakkingsopties | Standaard dozen of op maat ontworpen verpakking |
| Levertijd | 30-45 dagen na orderbevestiging |
| Betalingsvoorwaarden | 30% aanbetaling voor productie, 70% saldo voor verzending |