| Επωνυμία Μάρκας: | Honghai Glass |
| Αριθμός μοντέλου: | 0110Ζ |
| MOQ: | 80 |
| Χρόνος Παράδοσης: | 30-45 ημέρες |
| Όροι πληρωμής: | 30% Κατάθεση πριν από την παραγωγή, 70% Υπόλοιπο πριν από την αποστολή |
| Όνομα προϊόντος | Γυάλινο Βάζο |
|---|---|
| Αριθμός Μοντέλου | 0110Z |
| Ύψος | 260mm |
| Μέγιστη Διάμετρος | 160mm |
| Διάμετρος Βάσης | 100mm |
| Βάρος | 1000g |
| Επιλογές Χρωμάτων | Διαφανές, Μπλε ή Προσαρμοσμένο |
| Κατασκευή | Χειροποίητο |
| Λειτουργία | Βάζο Επιτραπέζιο |
| Πιστοποίηση | Πιστοποιημένο από SGS |
![]()
![]()
![]()
![]()