| Nazwa marki: | Glass Incense Burner |
| Numer modelu: | 0105Z |
| MOQ: | 80 |
| Czas dostawy: | 20-30 dni |
| Warunki płatności: | T/T |
| Wysokość | 165 mm |
| Maksymalna średnica | 220 mm |
| Średnica zewnętrzna otworu | 135 mm |
| Średnica dna | 105 mm |
| Waga | 1000 g |
| Materiał | Bezpryzowe szkło kryształowe |
| Typ podstawy | Płaska i stabilna |
| Opcje kolorystyczne | Przezroczysty lub niestandardowy |
| Numer modelu | 0105Z |