| Merknaam: | Honghai Glass |
| Modelnummer: | 0104Z |
| MOQ: | 80 |
| Levertijd: | 30-45 dagen |
| Betalingsvoorwaarden: | 30% aanbetaling vóór productie, 70% saldo vóór verzending |
| Gewicht | 1100g |
| Bodemdiameter | 85mm |
| Hoogte | 305mm |
| Mond Buitendiameter | 112mm |
| Maximale Diameter | 140mm |
| Design Stijl | Traditioneel |
| Materiaal | Premium Loodvrij Kristalglas |
| Kleur Opties | Rood, Groen, Geel of Aangepast |
| Gebruik | Binnendecoratie |